Mark A. Fischer to Michael James Fischer, Scott Christopher Fischer and Joshua David Fischer, pt. SW ¼, NW ¼, 29, 3N, 5W.

Connie L.Cresgy and Connie L. Gould to Kelli Renee Young, Locker Subdivision, Lot 32, pt. Lot 31.

Norma Walls Estate to Originl Town Properties LLC, Turner’s First Block 4, Lot 11.

Lee Matthew Seal Estate to Misty L. Seal and Ann Lee Nicole Seal Estate, pt of block L, M and N.

David Lee Cook, Shirley A. Cook, Debra L. Crane, Tamera J. Neill and Brenda A. Chapin to Shirley A. Cook, pt. SW ¼, 24, 5N, 5W.

David Lee Cook, Shirley A. Cook, Debra L. Crane, Tamera J. Neil and Brenda A. Chapin to Shirley A. Cook Revocable Trust, NW ¼, SW ¼, 24, 5N, 5W, SW ¼, SW ¼, 24, 5N, 5W.

Prentiss W. Kelly Estate to Linda Kelly, pt. SW ¼, SW ¼, 3, 1N, 6W.

Aaron D. Cornelius, Molly Ash and Molly Cornelius to Erin M. Healy, Beck & Bryants North Part, Lots 130 and 131.

D R Myers LLC to Marty L. Padgett and Terry L. Padgett, Dillard’s Southside Addition, pt. Lots 4 and 3.

Wayne E. Neeley to Heidi M. Salinas, Locker Subdivision, Lot 28.

Alban C. Hoevel to Michael Hoevel, pt. Lot loc., Lot 87.

Edward Slaubaugh to Edward Slaubaugh and Loretta Slaubaugh, pt. SE ¼, 14, 3N, 5W, 14, 3N, 5W, pt. NW ¼, SW ¼, 14, 3N, 5W.

Loretta Slaubaugh to Edward Slaubaugh and Loretta Slaubaugh, pt. SE ¼, 14, 3N, 5W, 14, 3N, 5W, pt. NW ¼ , SW ¼, 14, 3N, 5W.

Edward Slaubaugh and Loretta Slaubaugh to Sanford L. Slaubaugh, pt. SE ¼, 14, 3N, 5W, 14, 3N, 5W, pt. NW ¼, SW ¼, 14, 3N, 5W.

William G. Wimmenauer Unsupervised Estate to Mary Jean Wimmenauer, Original Town Lots, pt. Lot 133.

Towns Edge Car Wash Inc. to Evansville Goodwill Industries Inc., pt. Lot loc., pt. Lot 13.

Jeremy D. Graber and Regina J. Graber to Kirkman Wildlife Trust, pt. NE ¼, 11, 5N, 5W.

Lana R. Helms and Charles E. Helms to Dustin M. Norfolk and Sara Norfolk, Liverpool Lots, Lot 193.

Richard W. Knepp and Kasey Knepp to Elam Wagler and Ida Wagler, pt. NE ¼, NE ¼, 29, 5N, 5W.

Northern Property & Development LLC to G & M Graber LLC, NE ¼, SE ¼, 30, 2N, 5W.

G & M Graber to Northern Property & Development LLC, SE ¼, SW ¼, 29, 2N, 5W.

Graber Family Trust Agreement to Daviess County Indiana, pt. NE ¼, NE ¼, 29, 3N, 5W.

HHCW LLC to Daviess County Indiana, pt. NE ¼, 29, 3N, 5W.

Mary Dennis Bennett to Daviess County Indiana, pt. NE ¼, 29, 3N, 5W.

Jason Lynn Swarens and Tammy Jo Swarens to Justin M. Knies, pt. SW ¼, SW ¼, 27, 2N, 6W.

Norma Wall Estate and Norma J. Walls to James E. Hoffman and Kara L. Hoffman, Southside 2nd, Lot 78.

Daviess County Economic Development Foundation Inc. to Greg E. Jones and Jill S. Jones, pt. Lot loc., Lot 131, 3N, 7W, pt. Lot loc., pt. Lot 131, 3N, 7W.

David Lee Stoll and Naomi Ruth Stoll to Royden Graber and Martha Sue Graber, pt. SW ¼, SE ¼, 5, 3N, 5W.

Roger Bruce Jennings to Mark A. Barber and Tony J. Barber, SW ¼, 34, 2N, 7W, NE ¼, SW ¼, 34, 2N, 7W.

Timothy Dove, Dale Evans, Elizabeth Hilderbrand and Braden Wagler to Utilities District of Western Indiana Rural Electric Membership Corporation, pt. SE ¼, 23, 5N, 5W.

Joseph W. Hauser and Christina J. Hauser to Dustin W. Wilz and Mark A. Wilz, pt. SE ¼, 5, 2N, 7W.

Veda Lynn Thompson and Gary L. Thompson to Lonnie D. Graber, pt. SE ¼, NW ¼, 11, 3N, 5W, pt. NE ¼, SE ¼, 11, 3N, 5W.

Steven B. Zollman and Lindsey B. Wampler Zollman to Grant A. Davis, Don Gress Second Addition, Lot 24.

David Lee Lengacher and Lydia Lengacher to Victor Lengacher and Laura Mae Lengacher, pt. SW ¼, 3, 4N, 5W.

Amos Knepp and Wilma Jean Knepp to Donnie Dale Knepp and Darlene Knepp, pt. SW ¼, NW ¼, 25, 4N, 6W.

Peacefield Property Management LLC to Peacefield Property Management LLC, Wood’s Subdivision, pt. Lot 1, pt. Lot 1, pt. Lot 1.

Randy Lee Kelsey, Pamela Diane Morgan and Pamela Diane Bechtel to Levi R. Kemp and Ashly Echavarria, pt. NE ¼, NW ¼, 21, 5N, 5W.

Marlin Ray Wagler and Josephine Wagler to Olen M. Wagler and Rosetta Wagler, pt. NW ¼, SW ¼, 11, 4N, 6W.

Brent L. Elliott, Jay Elliott and Matt Elliott to Brent L. Elliott and Carol A. Elliott, Hugh Schnarr, Lot 3.

Desiree Lewis and Desiree Knepp to Michael G. Truelove, Wilson Coal Company, Lot 9.

Lee M. Seal Estate and Lee Matthew Seal to Misty L. Seal Annalee Nicole Seal Estate, Lot 5, Town of Cannelburg.

G. Allen Stutzman and Rita Ann Stutzman to Wendell L. Knepp and Amber Jo Knepp, Montgomery Town of, pt. Lot 1.

Deborah A. Lane to Timothy J. Maryfield and Diane K. Maryfield, pt. SW ¼, 20, 5N, 5W.

Zion Christian School of Mt. Olive Mennonite Church to Trustees of Fair Haven Fellowship Church and Trustees of Zion Amish and Mennonite Church, pt. SW ¼, NW ¼, 34, 4N, 5W, pt. SW ¼, NW ¼, 34, 4N, 5W.

Margie Ann Beachy Revocable Living Trust to Britten Holcomb and Vanessa Holcomb, Southern Lights Subdivision, Lot 1.

Mark A. Hoevel and Ann R. Hoevel to Original Town Properties LLC, Liverpool Lots, pt. Lot 8.

Wagler Enterprises LLC to Isaac R. Webber Southside Lots, Lot 31.

Gary Samuel Burkhart and Jeanna D. Burkhart to G & J Acres LLC, pt. 21, 5N, 6W

Louise S. Freyburger to Louise S. Freyburger Revocable Trust, pt. SW ¼, NW ¼, 15, 1N, 5W, pt. SE ¼, NW ¼, 15, 1N, 5W, pt. SW ¼, NW ¼, 15, 1N, 5W, pt. 21, 1N, 5W, pt. SE ¼, SW ¼, 16, 1N, 5W.

David L. Parsons and Laura A. Parsons to Haag Brothers Inc., pt. SW ¼, NW ¼, 26, 3N, 6W, pt. SW ¼, NW ¼, 26, 3N, 6W.

React to this story:

0
0
0
0
0